Pozvěte turisty poznávat Beskydy a Javorníky

19. 01. 2024

Novinky
SHOCart - turistická a cykloturistická mapa č. 471 Beskydy, Javorníky

Paní starostky a pánové starostové, jste vášnivými turisty a je vám líto, že ve vaší obci není k nahlédnutí velká přehledná mapa? A nebo ji na návsi máte, ale už má nejlepší léta za sebou? A nebo je u vás tolik novinek, že existující mapy vlastně nejsou aktuální? Nevěšte hlavu, máme pro vás řešení!

Postupně začínáme pracovat na aktualizacích legendárních map SHOCart, jako další na řadě je turistická a cykloturistická mapa č. 471 Beskydy, Javorníky.

Klad listu - turistická a cykloturistická mapa č. 471 Beskydy, Javorníky

Vaše novinky a připomínky zapracujeme do nové mapy

Do připravované turistické mapy Beskydy, Javorníky zaneseme důležité novinky a změny ve vašem okolí. Od stolu ale mapu aktualizovat nemůžeme. Právě proto za vámi do terénu vyrazí náš regionální projektový manažer, který od vás zjistí všechny významné změny. S vaší pomocí si tak turisté budou moci naplánovat výlet podle nejaktuálnější mapy.

Turistické mapy SHOCart navíc nabízejí měřítko 1:40 000, což zajišťuje ještě podrobnější rozlišení a detailnější zakreslení i těch nejdrobnějších zajímavostí.

Klad listu - turistická a cykloturistická mapa č. 471 Beskydy, Javorníky

Pozvěte turisty do vaší obce

Navíc můžete v této oblíbené turistické mapě mít i prezentaci o své obci, firmě či ubytovacím zařízení. Chceme turistům a vlastníkům této mapy prostřednictvím článků ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či kam můžou vyrazit na výlet. Zkrátka nabídnout jim kompletního průvodce po Beskydách a Javorníkách.

Ukázky prezentací v Průvodci regionem turistické mapy SHOCart
Ukázka prezentací

Formáty skládané i tabulové

A to stále není všechno! Tuto aktualizovanou turistickou mapu si navíc můžete umístit v dřevěném stojanu vedle obecního úřadu, k turistické zajímavosti či na náměstí, aby byla přístupná všem návštěvníkům. Vedle toho si můžete pořídit tyto mapy také ve skládaném papírovém formátu, který se vejde i do toho nejmenšího turistického batůžku a můžete je tak mít k dispozici na vašich recepcích, informačních centrech i obecních úřadech.

Mapa SHOCart ve stojanu a skládaná mapa s průvodcem po regionu

Přečtěte si spokojené reference od našich zákazníků

Spolupráce s CBS Nakladatelství s.r.o. byla velmi profesionální a na vysoké úrovni. Komunikace byla rychlá a k naší úplné spokojenosti. Stejně tak výsledek nás určitě nezklamal, ale naopak nadchl. Určitě bych toto nakladatelství všem doporučila.

Mgr. Radka Janečková, Městys Měřín

Obec Otín v minulém roce realizovalo projekt Turistické mapy na Jihlavsku. Obec má ještě 2 místní části. Každá obec dostala svou vlastní mapu. Mapa je krásně zpracovaná, obec, pro kterou je udělaná, je jakoby ve středu mapy. Mapa pomůže turistům, kam mohou jet a také se každý, kdo se u ní zastaví dozví něco zajímavého z obce ve které se nachází. Díky tomu, že obec je vždy hlavní bod na mapě, dá se v mapě snadno orientovat. K mapám jsme si objednávali ještě dřevěné rámy, které jsou krásné a mapa vypadá lépe.

Spolupráce při výrobě byla úžasná, vždy jsme schvalovali navržené věci a pokud jsme chtěli cokoli upravit, nebyl ze strany firmy problém.

Ing. Iveta Nedomanská, starostka obce Otín

Za málo peněz hodně map

Možná si teď říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí? Máme pro vás dobrou zprávu, povídání o vaší obci, městě či firmě nestojí ani korunu!

Turistickou a cykloturistickou mapu č. 471 Beskydy, Javorníky nabízíme v balíčcích, které dle velikosti obsahují předem dané počty skládaných map i venkovních tabulí a samozřejmě poutavý text o vás. A právě skládané mapy vás vyjdou na pouhých 99,- Kč bez DPH. Za tuto cenu se stanete součástí tradiční turistické mapy, získáte zajímavý dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat originálním způsobem a to vše prakticky bez práce.

V ceně je zahrnuta i unikátní aplikace MapExplorer, která z papírové mapy udělá velký interaktivní displej. Bude obsahovat i prezentaci vaší obce nebo firmy.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Kartografické vydavatelství SHOCart pod vlajkou CBS

SHOCart patří mezi největší kartografické nakladatelství v Česko-Slovensku. Na trhu je již od roku 1991. Až 90% vlastníkem firmy byla rakouská společnost Freytag-Berndt a jen 10% patřilo původnímu českému zakladateli firmy. Minulý rok se rakouští majitelé rozhodli úplně stáhnout z českého trhu a fungující firmu prostě zlikvidovat.

Český menšinový vlastník, Karel Kršák, se proto dohodl s majitelem zlínského CBS Nakladatelství Milanem Paprčkou, že pod svá křídla přidají i tuto i českou kartografickou jedničku. SHOCart se tak od srpna 2023 stává součástí rodiny CBS GROUP a tradice turistických map tak může pokračovat.

Spojte se s naším kolegou a aktualizujte mapu společně

Projekt turistická a cykloturistická mapa Beskydy, Javorníky startuje právě v těchto dnech a bude pokrývat celou oblast mapy č. 471 od Valašského Meziříčí přes Vsetín až po Nedašov a Makov. Pokud jste z této lokality, neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost.

Mapa má navíc omezenou kapacitu, proto je důležité neotálet. Spojte se s naším regionálním projektovým manažerem ještě dnes. Bc. Michal Švec je vám k dispozici na telefonním čísle +420 777 720 236 a nebo na e-mailu svec@shocart.cz.

Bc. Michal Švec

Nebo vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my se Vám ozveme.