Turistická mapa katastru obce

25. 10. 2023

Novinky
Turistická mapa katastru obce SHOCart

Seznamte návštěvníka s vaší obcí pomocí nové mapy katastru obce

Máte rádi turistické mapy a plánujete si podle nich výlety po okolí? Chtěli byste si detailně projít i svoji obec, ale nenašli jste dostatečně detailní mapu, která by vám v tom pomohla? Nezoufejte! Nově totiž nabízíme vytvoření turistické mapy katastru obce.

Představte si mapu, která nejenže odhalí každý kout vaší obce, ale zároveň přiláká nové návštěvníky a oživí místní komunitu. Nově jsme vytvořili mapu katastru obce, nástroj, který přináší nevídané možnosti pro rozvoj a propagaci vaší oblasti. Naše mapa katastru je navržena tak, aby sloužila nejen jako praktický průvodce, ale také jako vizuálně atraktivní reprezentace vaší obce, která podnítí zvědavost a touhu po objevování.

Vytvořením vlastní, na míru šité mapy katastru umožníte návštěvníkům, aby poznali skutečnou krásu a jedinečnost vaší obce. Tento nástroj se stane klíčovým prvkem při plánování výletů, kulturních akcí a dalších aktivit, které mohou obec oživit a přilákat pozornost širší veřejnosti.

Tato turistická mapa má podklad, který znáte u map od SHOCartu. Nechybí na ní tedy základní kartografické popisy a trasy, navíc se můžete těšit i na zvýraznění významných a důležitých míst, turistické a cyklotrasy či naučné chodníky. Součástí každé mapy, kterou pro vás připravujeme, je i povídání o obci a její fotografie. Samozřejmostí je pak i online verze mapy, kterou můžete umístit na své webové stránky.

Turistická mapa katastru obce SHOCart

Varianty provedení mapy:

Mapu od nás obdržíte vždy na hliníkové tabuli o rozměru 150 x 100 cm, kterou si můžete umístit na stěnu obecního úřadu či do stojanu. Pro zájemce ale nabízíme také dřevěný stojan pro venkovní použití. Stačí tak jen najít to pravé místo a stojan umístit. Pokud se vám zdá jedna tabule málo, můžete si přiobjednat i reprodukci mapy na hliníkové tabuli.

Turistická mapa katastru obce SHOCart - stojan s mapou
Turistická mapa katastru obce SHOCart - mapa na tabuli

Rádi byste mapu měli i v papírové podobě? Není problém, turistické mapy skládané jsou vhodné do každého batůžku, zatímco trhací mapy ve formátu A3 se hodí na informační centra i obecní úřady.

Turistická mapa katastru obce SHOCart - skládané mapy
Turistická mapa katastru obce SHOCart - trhací  mapy

Ukázky realizovaných map katastru obce

Ukázka realizované turistické mapy katastru obce SHOCart

Jsme tu pro Vás

Nenechte tuto příležitost jen tak projít. Objevte, jak může mapa katastru obce otevřít dveře k novým možnostem a přispět k prosperitě vaší oblasti. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o tom, jak můžeme společně pracovat na vytvoření mapy, která promění váš region v destinaci plnou objevů.

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my se Vám ozveme.