Přibližte krásy Oderských vrchů turistům

27. 02. 2024

Novinky
Turistická a cykloturistická mapa SHOCart č. 468 MORAVSKÁ BRÁNA, ODERSKÉ VRCHY

Paní starostky a pánové starostové, procházeli jste se teď někdy po své obci a říkali jste si, čím tak oživit cestovní ruch? A nebo že je u vás spousta nových věcí, které nejsou zanesené do turistických map? Rádi byste vše vyřešili a pokud možno bez práce? Pak jste na správném místě!

Pracujeme na aktualizacích turistických map kartografického vydavatelství SHOCart a nyní pracujeme na aktualizaci turistické a cykloturistické mapě č. 468 MORAVSKÁ BRÁNA, ODERSKÉ VRCHY.

Turistická a cykloturistická mapa SHOCart č. 468 MORAVSKÁ BRÁNA, ODERSKÉ VRCHY

Aktualizujeme mapu s vaší pomocí

Do připravované turistické mapy Moravská brána, Oderské vrchy zaneseme důležité novinky a změny ve vašem okolí. Od stolu ale mapu aktualizovat nemůžeme. Právě proto za vámi do terénu vyrazí naše regionální projektová manažerka, která od vás zjistí všechny významné změny. S vaší pomocí si tak turisté budou moci naplánovat výlet podle nejaktuálnější mapy.

Turistické mapy SHOCart v měřítku 1:40 000 zajišťují podrobnější rozlišení a detailnější zakreslení i těch nejdrobnějších zajímavostí.

Turistická a cykloturistická mapa SHOCart č. 468 MORAVSKÁ BRÁNA, ODERSKÉ VRCHY

Zaujměte turisty a přilákejte je k vám

Součástí mapy je Průvodce po regionu, který bude obsahovat prezentace zdejších obcí, firem či ubytovacích zařízení. Chceme turistům a vlastníkům této mapy prostřednictvím článků v průvodci ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či kam můžou vyrazit na výlet. Zkrátka nabídnout jim kompletního průvodce po Moravské bráně a Oderských vrších.

Ukázky prezentací v Průvodci regionem turistické mapy SHOCart
Ukázka prezentací

Rozšířená reality s novou aplikací MAP Explorer!

Aktualizovaná turistická mapa SHOCart bude výsledkem spojení klasické papírové mapy a moderních technologií. Bude nabízet mnohem více, než jen běžný kartografický pohled na region. Poprvé do turistických map v oblíbeném měřítku 1 : 40 000 implementujeme unikátní aplikaci CBS MAP Explorer, která transformuje mapu do fascinujícího světa rozšířené reality.

Tato inovace je určena všem návštěvníkům, kteří mají zájem poznávat krásy regionu zcela novým způsobem. Aplikace MAP Explorer jim umožní prohlížet si zajímavosti regionu, ubytovací zařízení či gastronomické zážitky přímo na obrazovce jejich mobilního zařízení. Dominanty se jim zobrazí přímo před očima a poskytnou jim tak jedinečný zážitek při prohlížení mapy. Věříme, že tato nová technologie rozšířené reality zprostředkuje návštěvníkům regionu nejen zábavu, ale také užitečné informace.

V batohu i ve stojanu

A to stále není všechno! Tuto aktualizovanou turistickou mapu si navíc můžete umístit v dřevěném stojanu vedle obecního úřadu, k turistické zajímavosti či na náměstí, aby byla přístupná všem návštěvníkům. Vedle toho si můžete pořídit tyto mapy také ve skládaném papírovém formátu, který se vejde i do toho nejmenšího turistického batůžku.

Turistická a cykloturistická mapa SHOCart č. 468 MORAVSKÁ BRÁNA, ODERSKÉ VRCHY

Přečtěte si spokojené reference od našich zákazníků

Spolupráce s CBS Nakladatelství s.r.o. byla velmi profesionální a na vysoké úrovni. Komunikace byla rychlá a k naší úplné spokojenosti. Stejně tak výsledek nás určitě nezklamal, ale naopak nadchl. Určitě bych toto nakladatelství všem doporučila.

Mgr. Radka Janečková, Městys Měřín

Obec Otín v minulém roce realizovalo projekt Turistické mapy na Jihlavsku. Obec má ještě 2 místní části. Každá obec dostala svou vlastní mapu. Mapa je krásně zpracovaná, obec, pro kterou je udělaná, je jakoby ve středu mapy. Mapa pomůže turistům, kam mohou jet a také se každý, kdo se u ní zastaví dozví něco zajímavého z obce ve které se nachází. Díky tomu, že obec je vždy hlavní bod na mapě, dá se v mapě snadno orientovat. K mapám jsme si objednávali ještě dřevěné rámy, které jsou krásné a mapa vypadá lépe.

Spolupráce při výrobě byla úžasná, vždy jsme schvalovali navržené věci a pokud jsme chtěli cokoli upravit, nebyl ze strany firmy problém.

Ing. Iveta Nedomanská, starostka obce Otín

Mapa za pár korun

Možná si teď říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí? Máme pro vás dobrou zprávu, povídání o vaší obci, městě, škole či firmě nestojí ani korunu!

Turistickou a cykloturistickou mapu č. 468 Moravská brána, Oderské vrchy nabízíme v balíčcích, které dle velikosti obsahují předem dané počty skládaných map i venkovních tabulí a samozřejmě poutavý text o vás. A právě skládané mapy vás vyjdou na pouhých 99,- Kč bez DPH. Za tuto cenu se stanete součástí tradiční turistické mapy, získáte zajímavý dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat originálním způsobem a to vše prakticky bez práce.

V ceně je zahrnuta i unikátní aplikace MapExplorer, která z papírové mapy udělá velký interaktivní displej. Bude obsahovat i prezentaci vaší obce nebo firmy.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Spojte se s naší kolegyní a aktualizujte mapu společně

Projekt turistická a cykloturistická mapa Moravská brána, Oderské vrchy startuje právě v těchto dnech. Pokud jste obec, firma, ubytovací nebo restaurační zařízení z této lokality, neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost stát se součástí mapy.

Průvodce po regionu má omezenou kapacitu, proto je důležité neotálet. Spojte se s naší regionální projektovou manažerkou ještě dnes. Mgr. Barbora Krajčová je vám k dispozici na telefonním čísle +420 732 172 208, na e-mailu krajcova@shocart.cz.

Mgr. Barbora Krajčová

Nebo vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my se Vám ozveme.