Omezení provozu z důvodu stěhování

20. 10. 2023

Novinky
Stěhování firmy SHOCart

Po 22 letech dlouhých a produktivních let, během nichž jsme soustavně rozšiřovali svůj sortiment, inovovali své služby a rozvíjeli vztahy se zákazníky, se firma SHOCart rozhodla pro velký krok: stěhování do nových prostor.

Dovolujeme si vás informovat, že opouštíme kanceláře a sklad v malebných Zádveřicích a stěhujeme se do nových prostor ve Zlíně, na ulici Vodní 1972, kde již sídlí také naše spoluvlastnická firma CBS Nakladatelství. Tento krok nás velmi těší, protože se nejedná pouze o fyzický přesun, ale především o možnost lepší a efektivnější spolupráce na nových projektech.

Považujeme to za možnost rozšířit naše obzory, spolupracovat úžeji s kolegy z CBS Nakladatelství a přinést vám, našim ceněným zákazníkům, ještě kvalitnější a inovativnější produkty a služby.

Rádi bychom vás také informovali o našem plánovaném velkém překvapení. Plánujeme otevření naší podnikové prodejny a Muzea map ve Zlíně. Ano, slyšíte správně, Muzea map. Bude to místo, kde se sejdou všichni milovníci geografie, historie a umění v jednom.

Stěhování probíhá od 20.10.2023 a potrvá až do 26.10.2023. Během tohoto období může dojít k výpadkům komunikace, za což se vám předem omlouváme. E-shop je v provozu bez přerušení.

V nutných případech nás prosím kontaktujte na telefonních číslech +420 602 296 254 a +420 530 080, nebo nám napište na mapyshocart@seznam.cz.

Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.

Za případné komplikace se omlouváme a zároveň vás ujišťujeme, že děláme vše pro to, aby stěhování proběhlo hladce a co nejrychleji. Těšíme se na přivítání vás v našich nových prostorách, kde budeme pokračovat v naší misi – přinášet vám nejlepší mapové produkty a služby.

Děkujeme vám za vaši podporu a důvěru, kterou nám prokazujete. Toto stěhování je pro nás další krok na cestě k lepším službám, lepším produktům a lepšímu zážitku pro vás, naše zákazníky.

Stěhování firmy SHOCart